Уклін тобі, Учителю!

Цей добрий звичай зустрічать гостей

Привітний добрим словом й хлібом-сіллю

Споконвіків в пошані у людей,

Що знають ціну праці і дозвіллю.

Саме так розпочалося святкування Дня працівника освіти в актовій залі Новошляхівської ЗОШ, куди зібралися кращі освітяни Кіптівської об’єднаної громади.

Хліб- сіль День учителя Новошляхівська ЗОШ 2016 р.

З теплими і щирими вітальними словами виступив голова Кіптівської сільської ради Кучма Володимир Володимирович. Відмітивши нелегку, але почесну працю учителя, він запевнив, що докладе всіх зусиль, щоб школи громади мали все необхідне для виховання підростаючого покоління, адже діти – це майбутнє нашої країни.
Разом з тим, він вручив нагороди кращим учителям громади, говорячи особисто кожному окремо слова вдячності. Нагороди і грошові премії були вручені Левченко Людмилі Михайлівні – заступнику директора школи з виховної роботи Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ст., Вертипорох Валентині Олександрівні - учителю української мови та літератури Прогресівської ЗОШ I-III ст.,Сисоєву Олександр Георгійовичу - учителю фізкультури та предмету «Захист Вітчизни» Прогресівської ЗОШ I-III ст.,Поліщуку Миколі Дем’яновичу - учителю фізкультури та предмету «Захист Вітчизни» Підлісненської ЗОШ I-III ст.,Білогруд Галині Петрівні – заступнику директора школи з виховної роботи Новошляхівської ЗОШ I-III ст., Риженко Наталії Володимирівні – вихователю Прогресівського дошкільного закладу «Сонечко», Галині Михайлівні Кравченко - учителю-пенсіонеру Новошляхівської ЗОШ І-ІІІ ст., місцевій поетесі.

День учителя .Нагороди . Новошляхівська ЗОШ І-ІІІ ст 2016 р.

В подяку за добрі і щирі слова Галина Михайлівна Кравченко прочитала свій вірш «Звична стежка», в якому оспівується ім’я учителя - сівача мудрого, розумного і вічного.

"Звична стежка" Г.Кравченко День учителя с.Новий Шлях

«Сьогодні в нашій залі зібралися ті, хто своєю невтомною працею творить людину, бо недаремно говорять « Якби не було учителя, то не було б і мислителя, інженера, лікаря…» - продовжує свято ведуча Степаненко Вероніка.
І цей список можна було б зачитувати до безкінечності. А ще ті, хто щиро поважає і цінує таку нелегку, але почесну працю вчителя. На нашому святі є й ті, хто сьогодні вливаються у родину освітян Кіптівської сільської ради. Це новопризначені Мотронюк Марина Олексіївна – вчителька початкових класів Підлісненської ЗОШ та Харченко Олена Миколіївна – вихователь групи продовженого дня Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ст..
Хочеться низько вклонитися тим сивочолим ветеранам освітянської ниви, які відали всі свої сили, знання, уміння задля виховання та навчання громадянина нашої країни. На добрі і щирі слова заслуговують усі , хто багато віддає сил і здоров’я на благо дитини. Але сьогодні хочеться сказати окреме слово про Поліщук Марію Яківну та Олексійченко Валентину Михайлівну, про яких дуже тепло відгукуються колеги по роботі.
До слова запрошується начальник відділу освіти Кіптівської сільської ради Пузирний Станіслав Семенович, який також нагороджує кращих учителів.

Пузирний Станіслав Семенович .День учителя .нагородження

З відповідними словами вдячності і напутніми словами молодим учителям виступила Поліщук Марія Яківна – директор школи Підлісненської ЗОШ І-ІІІ ст..
Все починається з любові.
Так на землі завжди було…
І материнська колискова,
І татусевих рук тепло,
І дідусеве мудре слово,
Й бабусі усмішка ясна,
І рідна українська мова,
Що й досі з наших вуст луна.
З любові проростає ласка.
Що зігріває рідний дім,
І чарівна дитинства казка,
Що народилася у нім.
Саме такі і подібні слова продовжують концертну програму, присвячену освітянам. Своїми чудовими музичними дарунками гріють душу учасники художньої самодіяльності Новошляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. Співають і учні, і учителі, і батьки. У концерті звучала і тема материнської любові, і тема кохання, і відданості своїй батьківщині, і гордість за свою країну. Звучали пісні у виконанні Ірини Левченко, Наталії Коморної, Марини та Вікторії Примоченко, Валентини Примоченко, Павла та Віталія Левченко, Марії та Наталії Шелест, Вікторії Труби.

Ягода - малина Марія Шелест День учителя Новошляхівська ЗОШ Ірина Левченко "Губки бантиком", День учителя Новошляхівська ЗОШ "Мамо, вечір догоря"Марина Примоченко День учителя Новошляхівська ЗОШ І-ІІІ ст. Валентина Примоченко "Вчителям" День учителя Новошляхівська ЗОШ І-ІІІст. Коморна Материнська любов День учителя с Новий Шлях "Осінь" День учителя Вікторія Труба Новошляхівська ЗОШ "Явір і яворина"дует Левченків День учителя Новошляхівська ЗОШ "Там за туманами" Коморна Наталія День учителя Новошляхівська ЗОШ "Мама- Марія" Сестри Примоченки День учителя Новошляхівська ЗОШ "Моя Україна"День учителя Наталія Шелест Новошляхівська ЗОШ Сиза горлиця. В.Примоченко. День учителя Новошляхівська ЗОШ

Гості у залі були не просто глядачами, а єдиним цілим цього дійства. Ніхто не залишився байдужим до виконання Малишківської «Пісні про рушник», яка звучала з уст кожного присутнього разом із виконавцем Павлом Левченком.

"Пісня про рушник"Свято вчителя Новошляхівська ЗОШ

Цілі оберемки чорнобривців,
Айстр осінніх різнобарвний цвіт,
Щиру вдячність на дитячих лицях,
За сивини пережитих літ…
Все це й слово визнання любові
І поваги, що не зна межі,
З радістю ми у цей день святковий
Вчителям даруєм від душі.
Ми зробили все, щоб свято стало
Однією з ваших нагород.
За серця, що віддали ви дітям,
Доброту – основу із основ,
І за душі щирі і відкриті,
Вам уклін низький наш і любов.
На кінець свята з уст артистів звучить давно знайома і така рідна мелодія пісні «Вчителько моя».
В заключному слові голова Кіптівської об’єднаної громади Кучма Володимир Володимирович щиро подякував всіх учасників свята, ще раз привітав з цим знаменним днем і побажав Злагоди, Миру і Благополуччя.

Галерея "День учителя 2016"

Кiлькiсть переглядiв: 484

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.