СПАСИБІ ЗА ЖИТТЯ

«Спасибі за життя»

Саме такими словами віталися учні Новошляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. з односельцями- ліквідаторами Чорнобильській АЕС. 32 роки пройшло з тієї трагічної ночі, а відлуння цієї трагедії звучить у наших душах і сьогодні. Забувати про це жахіття ми не маємо права. Адже за чиєїсь недоглядності постраждало багато людей, і сьогодні, завдяки цій трагедії, покидають цей світ ще зовсім молоді ліквідатори.

Педагогічний колектив школи старається донести до сердечок дітей цю історію, яка не повинна повторитися, вчать поважати цих людей, які подарували їм дитинство.

Цьогоріч героїв-ліквідаторів вшановували по домівках.

За кожним із них був закріплений клас. Крім подарунків та сувенірів учні говорили теплі слова подяки, бажали здоров’я та довгих років життя. Вітання дітей зачепили душі наших героїв, на очах у них виступали сльози від переповнених почуттів.

Велика вдячність директору ДП філії «Чемер»Какало Оксані Григорівні та голові профспілкового комітету ДП філії «Чемер»Ворох Оксані Валентинівні за розуміння і допомогу у вшануванні ліквідаторів-односельців . Вони одержали від господарства грошову допомогу, квіти та ковбасні вироби.

Цього ж дня в актовій залі школи була проведена літературна композиція «Чорний біль» із книги Г.Кравченко «Неспокій серця».

Учні з великою відповідальність віднеслись до проведення цього заходу. Кожен розумів, про що він говорить і старався донести до сердець слухачів весь цей біль і правду, які звучать у віршах поетеси.

Літературна композиція "Чорний біль "32 річниця аварії на Чорноб АЕС Новошляхівська зош Спасибі за життя 32 річниця. Вшанування чорнобильців-ліквідаторів Новошляхівська ЗОШ

Кiлькiсть переглядiв: 522

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.