ХІІІ Всеукраїнськаї благодійна акція „Серце до серця”:

Тепло наших сердець (акція «Серце до серця»)

В Україні у січні 2006 року був створений Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця», засновники якого (молоді люди) поставили перед собою мету – порятунок життя і здоров’я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, всестороннього контролю і публічного звітування.

Вже 24 вересня Фонд провів всеукраїнську благодійну Акцію «Почуйте всі!» з метою збору коштів для впровадження “Програми діагностики, лікування та реабілітації дітей з вадами слуху”.

Сьогодні учні Новошляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. та учительський колектив долучилися до цієї благородної місії – допомогти тим, хто потребує цієї допомоги.

В підтримку тих, хто бачить світ, але не чує його, відбувся концерт на сцені актової зали школи. Всі учасники акції були дуже відповідальними, зосередженими, серйозними, бо розуміли, що роблять велику справу для дітей з вадами слуху. Класними керівниками, класоводами була проведена попередня робота з учнями і в результаті зібрали 1857 грн.

Ті учні, які проводили акцію, звернулися до всіх, хто їх почує і побачить (відео на сайті школи) із словами вдячності до тих, хто не залишишається байдужим до людського життя:

-Не залишайтесь байдужими, протягніть руку допомоги тим, хто обділений бачити навколишню красу.

-Хочемо висловити подяку тим, хто відгукнувся на наш заклик і подарував дітям тепло свого серця

-Ми надіємося, що сьогодні ми своїми піснями та танцями привнесли хоч краплиночку радості у життя дітей з вадами зору.

-Хай вони нас не бачать, але їхні душі дуже гостро відчувають тепло наших сердець, яке ми так щиро їм посилаємо.

-Ми надіємося, що кошти , зібрані нами,долучать до загальної суми і вони будуть якоюсь частинкою медичного апарату, який поверне зір незрячій дитині.

-Хочеться кричати на весь світ: Люди! Не будьте байдужими! Допоможіть тим, хто бачить світ тільки у своїх фантазіях!

- Зігрійте своїм теплом тих, хто того потребує!

"Серце до серця" 2018 рік Новошляхівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кiлькiсть переглядiв: 494

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.