Табір "Чайка"

Ще один навчальний рік фінішував у нашій школі, та галаслива дітвора не поспішала розлітатись на літній відпочинок. 31 дитина з 30 травня по 16 червня відпочивала в пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням дітей «Чайка» при Новошляхівській ЗОШ І-ІІІ ст. Цікавими, веселими, змістовними, наповненими нових вражень були 14 днів табірної зміни для дітей пільгових категорій та молодших школярів. Кожен день ніс в собі щось нове, цікаве, незабутнє.

Екскурсії в природу та на виробництво познайомили дітей з природою та працею людей своєї місцевості. Цікава поїздка в с. Прогрес на свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей, сприяла зміцненню дружніх відносин з учнями шкіл Кіптівської громади. В свою чергу, наш табір гостинно зустрів в своїх стінах учнів Кіптівської, Вовчківської, Прогресівської та Підліснянської шкіл на святковому концерті.

Вихователями кожного загону велась змістовна виховна робота: бесіди, заходи по вивченню правил вуличного руху, правил поведінки, правил безпеки життєдіяльності, народних звичаїв та традицій.

Педагогом – організатором було проведено для дітей цікаві конкурси, свята, ігри. Особливо запам'яталася гра «Зелена п'ятка», до якої було залучено весь персонал табору.

Керівник спортивно-масової роботи цікаво організував ранкову зарядку, спортивну годину табору із спортивними іграми та змаганнями.

Та найбільше враження справила на дітей поїздка в Межирічинський ландшафтний парк з відвідуванням Музею лісового побуту Придніпровського Полісся. Там діти на екологічній стежці познайомилися з рослинами і тваринами нашого краю, пройшли партизанськими стежками, занурились в історію старослов'янських племен.

Незабутні враження табірного життя запам'ятаються дітям надовго.


Галерея "Табір відпочинку 2016"

Кiлькiсть переглядiв: 223

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.