Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/blogrud_g/BilogrudGP_1.jpg

Білогруд Галина Петрівна народилася в 1952 році в с. Яхнівці Волочиського району Хмельницької області. У 1973 році закінчила Ніжинське культпросвітнє училище З 1973 по 1980 рік – методист Борзнянського районного Будинку культури, учитель музики.

У 1982 році закінчила Ніжинський державний педагогічний інститут ім. М.В. Гоголя. З 1980 року працювала вчителем української мови та літератури Коропського консульт-пункту заочної школи. З 1983 по 1986 рік завідуюча відділом культури Коропського райвиконкому. Протягом 1986–1989 років учитель української мови та літератури Коропської середньої школи. З 1989 року заступник директора з виховної роботи Новошляхівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів.

За час роботи у школі виявила високий рівень професіоналізму, володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів, використовує методи компетентністно-орієнтованого підходу до організації навчально-виховного процесу.

Учасники художньої самодіяльності навчального закладу займають призові місця на районних оглядах-конкурсах «Тобі, мій краю, я співаю» та «Таланти Козелеччини». Випускники успішно закінчили Київський національний університет культури і мистецтв, музичні училища . Серед вихованців Г.П. Білогруд є лауреати Всеукраїнських конкурсів «Село моє, для мене ти єдине», «Майбутнє твоє, Україно».

Переможець конкурсу «Учитель року – 2000». Призер обласного педагогічного ярмарку (2002).

Педагог розробила власну концепцію естетичного виховання учнів, працює над темою «Естетичне виховання школярів в умовах села».

Автор методичних розробок уроків з проблеми «Використання музики на уроках літератури як засіб підвищення їх ефективності», має друковані роботи у газетах «Все для вчителя», «Позакласний час».

Відмінник освіти України (1992), учитель-методист (1996), спеціаліст вищої категорії. Заслужений вчитель України(2002).

Вчителеві вдається осучаснити урок за допомогою нестандартних, інтерактивних підходів до викладання рідної мови та літератури, досягти належного рівня засвоєння учнями навчального матеріалу та високої якості їх знань з предмета. Так, у 2013-2014 навчальному році при складанні ЗНО з української мови та літератури її учні отримали в середньому 140 балів, що становить 70% від найвищого балу.

Формує навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці, уміє лаконічно, образно та виразно подати матеріал. Щоб зацікавити учнів своїм предметом, проводить уроки - рольові ігри, уроки-дискусії, семінари, прес-конференції, уроки-дослідження. Вміло застосовує інформаційно-комунікативні технології, що дає змогу активно впроваджувати методи інтенсивного навчання. Учні уміло працюють в мережі Інтернет, створюють різноманітні презентації , озвучують їх, добирають музику.

На уроках літератури учитель часто створює проблемні ситуації, навчаючи тим самим дітей самостійно думати, аналізувати, логічно правильно оформляти свої міркування, робити висновки. Її уроки навчають учнів не тільки засвоювати матеріал, але й розвивають почуття причетності до всього, що відбувається. Так, учителем були зняті фільми «Кайдашева сім’я» (в ролях учні 8 класу) та «Микита Кожум’яка» (учні 5 класу). Всі фільми, відео-кліпи викладаються в Інтернеті на сайті школи та You Tube. Там можна знайти відео «Лист захиснику», «Оселя дитинства», «Кайдашева сім’я», відео-кліпи пісень учасників художньої самодіяльності та ін.. На високому рівні проводяться місячники гуманітарного циклу.

Уже 26 років поспіль учителька займає посаду заступника директора школи з виховної роботи. Працюючи над проблемою «Естетичне виховання учнів в умовах села», створила справжній рай на території школи.

Велику увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, професійно готує їх до участі в різних конкурсах-оглядах. Підготовлені нею учні протягом багатьох років неодноразово ставали призерами районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів.

Систематично працює над підвищенням професійного рівня і майстерності, є головою шкільного методичного об’єднання класних керівників. Впроваджує передовий педагогічний досвід, найновітніші форми і засоби навчання. Проводить відкриті уроки і заходи для своїх колег. На базі школи проводяться семінари заступників директорів шкіл з виховної роботи, публікує свій авторський матеріал у мережі Інтернет.

Природжена шляхетність, тактовність, толерантність, високі моральні якості викликають повагу колег та односельців.

/Files/images/blogrud_g/BilogrudGP_13.JPG /Files/images/blogrud_g/BilogrudGP_5.jpg /Files/images/blogrud_g/BilogrudGP_6.jpg /Files/images/blogrud_g/BilogrudGP_10.JPG /Files/images/blogrud_g/BilogrudGP_11.JPG /Files/images/blogrud_g/BilogrudGP_12.jpg /Files/images/blogrud_g/BilogrudGP_4.jpg /Files/images/blogrud_g/BilogrudGP_9.JPG /Files/images/blogrud_g/сем білогр.JPG /Files/images/blogrud_g/сем 2.JPG /Files/images/blogrud_g/BilogrudGP_2.jpg /Files/images/blogrud_g/BilogrudGP_3.jpg /Files/images/blogrud_g/яяя.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 655

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.