/Files/images/P61110-131329.jpg

З 31 жовтня по 4 листопада в школі було проведено Тиждень з основ безпеки життєдіяльності.

Під час тижня було проведено виховний захід ГРУ «Розумники і розумниці» для учнів 8-10 класів (класні керівники 8 класу - Ткаченко Л.М., 9 класу - Філяревич Н.І., 10 класу - Резнічкова Т.І.). в грі приймали участь 2 команди – команда хлопців «Розумники» та команда дівчат «Розумниці». Під час цього заходу було перевірено знання учнів з пожежної безпеки, правил дорожнього руху, вплив шкідливих звичок на організм людини. В кінці гри журі оголосило переможців.

Дуже цікаво і змістовно пройшов захід класовода 3 класу Грузд С.Г. «Щоб здоров’я добре мати».

Виховувати у дітей ціннісне ставлення до власного здоров’я та стимулювати бажання дбати про нього; сприяти усвідомленню учнями необхідності ведення здорового способу життя; нагадати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров’я; прищеплювати інтерес до занять фізичною культурою і спортом основна мета цього заходу.

Почався захід з розповідей дітей: «Я здоровий, тому що …». Потім діти здійснили веселу подорож стежинами «Країни Міцного Здоров’я». Вони пройшлися стежинами «Режим дня», «Особиста гігієна», «Ранкова зарядка і спорт», «Їжа – джерело росту і здоров’я», «Екологічна стежинка і загартування», «НІ шкідливим звичкам». Під час подорожі діти розказували вірші, розгадували загадки, які їм приніс Листоноша, вдягали слово «Життя», складали прислів’я про здоров’я. В кінці своєї мандрівки учні побували «В гостях у казки». Учні 7 класу інсценізували казку «Ріпка».


Галерея "Тиждень ОБЖ"

Щоб здоров'я добре мати

Кiлькiсть переглядiв: 493

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.